Dodany: 2013-08-23 11:22:14

 

Kamienie śmierciserial Kamienie śmierci to zaledwie sześcioodcinkowa produkcja francuska, która z założenia miała być seriale online na lato. Jednak po emisji pierwszego odcinka okazało się, że produkcja ma szansę zostać hitem.

 

serial Kamienie śmierci opowiada historię detektyw Marie, która przybywa na swoją rodzinną wyspę, aby wziąć ślub ze znanym żeglarzem. Wszystko komplikuje się dość szybko. Wieczór przed ceremonią Marie znajdują zawinięta w welon martwą mewę. Według wierzeń celtyckich, jest to znak że w rodzinie panny młodej dojdzie do tragedii. Marie nie chce ulec przesądom, ale mimo to całą noc ma koszmary. Następnego ranka odkrywa ciało swojego brata u stóp skały. Zdruzgotana Marie postanawia rozpocząć śledztwo i przekłada ślub.

 

seriale online jak serial Kamienie śmierci to produkcje składające się z kilku odcinków, przez co kondensują akcję i emocje i wiele dzieje się w pojedynczym odcinku. Każdy kto lubi akcję i zagadki, z przyjemnością obejrzy serial Kamienie śmierci, który przyniesie wiele emocji i wciągnie fabułą.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kamienie śmierci
Nick: