Dodany: 2013-08-23 11:28:50

 

Na południeserial Na południe to bardzo znana produkcja, który nie tylko w Polsce zdobyła sobie rzesze fanów. Jest to jeden z seriale online, które nawet po upływie wielu lat, potrafią wciąż zebrać przed telewizorami sporą grupę widzów.

 

serial Na południe był emitowany w latach 1994-1998, jest to więc jedna ze starszych produkcji, którą prawdopodobnie każdy z nas miał okazję oglądać.

 

Bohaterem serial Na południe jest konstabl kanadyjskiej policji konnej Benton Fraser. Fraser przybywa do Ameryki, aby rozwiązać zagadkę śmierci ojca. Zostaje jednak na dłużej w Stanach, żeby pomóc tamtejszej policji w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Pomoc Bentona jest bardzo istotna, ale nie do końca podoba się policjantom, a w szczególności nowemu partnerowi Bentona – Rayowi.

 

seriale online często opowiadają o pracy policji, jednak znacznie rzadziej tematem jest konstabl kanadyjskiej policji, o tak specyficznym sposobie bycia, jak Benton. Dlatego oglądając seriale online, takie jak serial Na południe, mamy okazję zobaczyć coś nowego, co pomimo upływu lat nadal będzie nas interesować i śmieszyć.Dodaj nowy komentarz do artykułu Na południe
Nick: