Dodany: 2013-08-23 11:40:47

 

Zdarzyło się jutroserial Zdarzyło się jutro to szeroko nagradzana i bardzo doceniania produkcja sprzed ponad dziesięciu lat. Kto z nas nie pamięta rudego kota, który co ranek czeka na Gary’ego Hobsona z jutrzejszym wydaniem gazeta? Rzadko mamy okazję oglądać tak dobre seriale online jak ten.

 

Tym razem mamy do czynienia z czymś wyjątkowym. serial Zdarzyło się jutro to opowieść o byłym maklerze giełdowym, Garym Hobsonie, którego pewnego dnia żona wyrzuca z domu. Następnego dnia po tym, jak Gary przeprowadza się do hotelu, znajduje pod drzwiami rudego kota i wydanie jutrzejszej gazety z wydarzeniami z jego miasta. Od tej chwili Gary robi wszystko, aby uratować ludzi, którym już wie, że grozi niebezpieczeństwo.

 

seriale online rzadko korzystają z takiego pomysłu. serial Zdarzyło się jutro jest hitem głównie ze względu na swoje zróżnicowanie i wyjątkowość pomysłu właśnie. Poza tym, sytuacja jest bardzo tajemnicza. Nikt nie wie, kto podrzuca Gary’emu gazetę, ani skąd ją ma. Dzięki temu właśnie serial Zdarzyło się jutro odniósł tak duży sukces.Dodaj nowy komentarz do artykułu Zdarzyło się jutro
Nick: