Dodany: 2013-08-23 11:43:44

 

Ekipaserial Ekipa to jeden z niewielu, czy wręcz jedyny serial political-fiction w polskim wydaniu. Nieczęsto zdarza się, że polscy producenci inwestują pieniądze w seriale online o takiej tematyce. Jest to wyjątek, który zrobił świetną karierę i zyskał wielu wiernych fanów w krótkim czasie.

 

Oglądając serial Ekipa przenosimy się do świata polityków i skomplikowanych mechanizmów, które działają na szczytach władzy. Zastajemy tam ciekawą sytuację – premier, Henryk Nowasz, jest zmuszony podać się do dymisji. Jest to spowodowane zamieszaniem, jakie wywołała opozycją mówiąc, że istnieje teczka, która jest dowodem na współpracę Nowasza z władzami PRL. To może być całkowity koniec kariery Nowasza.

 

seriale online w stylu serial Ekipa przyciągają ludzi ze względu na ich ciekawość względem mechanizmów i świata polityki. Oglądając serial Ekipa możemy przyjrzeć się procesom, jakie zachodzą pośród polityków i które decydują o tym, kto rządzi. Tym razem mamy do czynienia z produkcją bardzo realistyczną i łatwo poczuć klimat serialu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ekipa
Nick: