Dodany: 2013-08-23 11:46:02

 

Ucieczka w kosmosserial Ucieczka w kosmos to szeroko nagradzana i trochę już zapomniana produkcja science fiction sprzed dziesięciu lat. Niewielu z nas pewnie pamięta serial Ucieczka w kosmos o astronaucie, który wpadł w tunel międzygalaktyczny i zostaje zmuszony do walki z istotami pozaziemskimi.

 

seriale online takie, jak serial Ucieczka w kosmos to popularne i nagradzane produkcje, które opierają się na oryginalnym i odważnym pomyśle i realizują koncepcję od początku do końca.

 

serial Ucieczka w kosmos opowiada o astronaucie Johnie Crichtonie, który wpada w tunel międzygalaktyczny i zostaje przeniesiony do odległej części wszechświata. Tam wpada w wir kosmicznej wojny, której staje się częścią. Zderza się z dowódcą statku jednej z walczących frakcji. Niedługo potem John trafia na pokład Lewiatana – żyjącego statku kosmicznego.

 

Ta wyjątkowo koncepcja i doskonała realizacja przyniosła serial Ucieczka w kosmos liczne nagrody i wyróżnienia. Szczególnie nagradzana była rola głównego bohatera. To go wyróżnia spośród innych seriale online.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ucieczka w kosmos
Nick: