Dodany: 2013-08-23 11:49:41

base64(IHN0eWxlPSJmbG9hdDogbGVmdDsiIHNyYz0iaW1hZ2VzL2ZpbG0zLnBuZzBmMjIwLnBuZyIgYWx0PSJCZXppbWllbm5pIiB3aWR0aD0iMTkzIiBoZWlnaHQ9IjE5MyIg)base64serial Bezimienni opowiada o grupie młodych detektywów poszukujących tożsamości ofiar przestępstw i ich sprawców. Działają oni tam, gdzie zawodzą metody policji, starając się odnaleźć pominięte przez nią poszlaki. Ich celem jest ustalenie imion ofiar, których nie udało się ustalić podczas dochodzenia.

 

Bohaterami tego seriale online dowodzi Alex Donovan - były policjant, którego jedenastoletnia córeczka zaginęła. Pozostali członkowie grupy to zwyczajni ludzie, którzy pomagają aby oderwać się od pracy czy odpokutować winy bliskich. serial Bezimienni to między innymi dobra gra aktorska Christiana Slatera i Michelle Borth.

 

Jest seriale online z rodzaju sensacyjnych, co oznacza że serial Bezimienni posiada szerokie grono fanów, które wciąż się powiększa. Szczególnie w naszym kraju jest on bardzo duże. Powstały nawet specjalne fan cluby serial Bezimienni rozproszone po całym kraju. Większość fanów skupia się na doskonałej grze aktorskie oraz reżyserii. Jest to jeden z tych seriali, które zostają w pamięci na dług.Dodaj nowy komentarz do artykułu Bezimienni
Nick: